Wybierz swoją markę z grupy K&K

Aktualne oferty pracy:

Firma budowlana KiK INVESTMENTS sp. z.o.o. sp. k. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko: Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Ostrzeszów /możliwe delegacje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór i koordynacja robót,
  • Koordynacja prac podwykonawców

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Znajomość AutoCad
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dobra organizacja pracy, systematyczność i sumienność

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Nowe ciekawe wyzwania
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listów referencyjnych) na adres: biuro@kik-i.pl wraz z następującą klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KiK INVESTMENTS sp. z.o.o. sp. k.z siedzibą w Ostrzeszowie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko Kierownik budowy. Przyjmuję do wiadomości, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KiK INVESTMENTS sp. z.o.o. sp. k. z siedzibą w Ostrzeszowie w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w KiK INVESTMENTS sp. z.o.o. sp. k., w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone. Przyjmuję do wiadomości, że zostałam/zostałem poinformowana/y, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia mojego zgłoszenia pod uwagę w innych przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Ponadto informujemy, że:

W rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest KIK Sp. z o.o.S.K z siedzibą w Ostrzeszowie pod adresem ul. Sportowa 6a, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Wypełnij formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KIK INVESTMENTS Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz telefonicznie informacji powiązanych z przedmiotem mojego zapytania. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Zostałem poinformowany, że w rozumieniu przepisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych, RODO) administratorem moich danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu jest KIK INVESTMENTS Sp. z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie pod adresem ul. Sportowa 6a wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000607814, posiadająca REGON: 363962723 NIP: 5732862488.

Oświadczam ponadto, że jest mi wiadomym, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych na niniejszym formularzu podmiotowi danych przysługuje prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy:
dane.osobowe@kik-bud.pl