Wybierz swoją markę z grupy K&K

INVESTMENTSK&K Investments jest częścią grupy budowlanej K&K Group.

K&K Investments to spółka, która zajmuje się działalnością deweloperską na terenie całego kraju od 2016 roku. Budujemy osiedla domów w zabudowie szeregowej, mieszkania, które cechuje wysoki standard wykończenia i przystępne ceny. Nasze inwestycje są projektowane zawsze z ogromną starannością i wyobraźnią, łącząc w sobie elegancki styl, funkcjonalne rozwiązania oraz nowoczesny design.  Gwarantujemy najwyższą jakość, terminowość oraz bezpieczeństwo.

Nowoczesne budownictwo, atrakcyjne lokalizacje i konkurencyjne ceny sprawiają, że nasze mieszkania szybko znajdują właścicieli.

Na każdym etapie realizacji inwestycji pamiętamy o komforcie życia naszych przyszłych mieszkańców. Dzięki takiej filozofii potrafimy zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasz pierwszy zrealizowany projekt „Makowa Osiedle” spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem i pozytywnym przyjęciem. Dla zapewnienia naszym Klientom zadowolenia stawiamy na  nowoczesne techniki zarządzania projektami oraz bezpieczne dla środowiska i człowieka technologie i materiały.