Wybierz swoją markę z grupy K&K

Osiedle PIŁSUDSKIEGOul. Piłsudskiego XX, 63-600 Kępno

Inwestycja położona jest w południowo-wschodniej części Kępna, w pobliżu rzeki Niesób. To jedna z najbardziej zielonych i spokojnych, a jednocześnie nowo rozwijających się dzielnic miasta. Dodatkowym atutem lokalizacji jest szybki dostęp do centrum, sklepów i szkół. Nasz projekt, który cechuje się nowoczesną formą, doskonale więc wpisze się w otoczenie.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 78 komfortowych mieszkań z możliwością elastycznej aranżacji, w tym dwupoziomowe lokale z antresolami. Większość z nich posiada prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu w postaci balkonu, tarasu lub ogródka, co pozytywnie wpłynie na poczucie komfortu. Zadbaliśmy również o miejsca postojowe dla samochodów w garażu, na parterze budynku oraz na terenie osiedla.

W ofercie 78 mieszkań:

Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji windy, wózkownię, rowerownię oraz komórki lokatorskie do każdego mieszkania, a dodatkowym atutem naszych lokali są rolety zewnętrzne w oknach. Nowe mieszkanie jest świetną inwestycją w przyszłość.

Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu z biurem sprzedaży. Doradzimy i pomożemy przy wyborze optymalnego metrażu, układu mieszkania i formy finansowania zgodnie z Państwa potrzebami.

Sprawdź Naszą ofertę już dziś i stwórz własną, wymarzoną przestrzeń.

Wybierz piętro powyżej,
aby wyświetlić tutaj
plan i status mieszkań.

Mieszkania dopasowane do stylu życia

Lokalizacja Osiedla PIŁSUDSKIEGO

850 m pieszo do Szkoły Publicznej

650 m do sklepu spożywczego

1,2 km do Rynku

2,2 km do Przedszkola

1,5 km do placówki medycznej

1 km do Parku

2,5 km do McDonald's

galeria

Skontaktuj się z nami

BIURO SPRZEDAŻY

ul. Sportowa 6a
63-500 Ostrzeszów